Блог
03.12.2021

4 кроки для вибору мийки на кухню

Майже кожна людина рано чи пізно стикається з тим, що приходить час вибору мийки на кухню. Це може бути пов'язано з тим, що ви робите ремонт на кухні або банально хочеться оновити мийку на щось більш сучасне і красиве. То як же вибрати мийку на кухню? Яку мийку вибрати? Зараз ми вам все розповімо.

 


Крок 1. Матеріал раковини

 

Мийки із нержавіючої сталі. Один із найпоширеніших варіантів на сьогоднішній день. Часто у складі мийок є хром і нікель, завдяки чому виріб має високу стійкість до подряпин та корозії. Зрозуміти що перед вами саме така мийка досить просто, вони здебільшого мають яскраво-хромований колір. Виробники пропонують великий асортимент мийок різних форм та кольорів.

До мінусів можна віднести досить голосну поверхню (хоча є варіанти зі звукопоглинаючою підкладкою, звертайте на це увагу), і досить обмежену палітру кольорів.

 

 

 

Композитні мийки. Це мийки, які мають підвищену зносостійкість. Не бояться підвищених температур, ударів, корозії. При їх виготовленні часто використовують штучний камінь, який поєднують з різними смолами та полімерами. За стандартами такі мийки складаються на 80% з крихти природного каменю (мармуру, граніту або кварцу) і на 20% з інших сполучних компонентів.

 

 

До переваг таких мийок можна віднести:

1.За міцністю, штучний камінь можна порівняти з природним. Стійка до ударів.

2.Екологічний матеріал

3.Стійкість до механічних та температурних впливів та агресивних компонентів. Мийки можуть витримувати температуру до 280 градусів і з віком не втрачати свій колір.

4.Легкі у догляді.

5.Низький рівень шуму.

6.Величезна палітра кольорів.

7.Тривалий термін експлуатації (деякі виробники дають 5 років гарантії на продукцію)

 

До мінусів можна віднести:

1. Ціна. Такі мийки не дешеві, тому що при їх виготовленні використовується багато матеріалу

2. Вага. Вага невеликої мийки може бути приблизно 15 кг.

 

Крок 2. Спосіб встановленняУстановка буває 4-х видів:

  • Врівень зі стільницею
  • Врізний (у стільницю)
  • Накладний (на стільницю)
  • Під стільницю

 


Встановлення мийки врівень вимагає точного стикування раковини та стільниці. Виглядає дуже сучасно та ефектно, але вимагає професійної роботи майстра та має завищену вартість.

 

 

 

Врізні мийки ставляться в саму стільницю. Для цього робиться отвір за розмірами мийки. Цей тип встановлення один з найпопулярніших і найпростіших.

 

Накладна мийка - встановлюється в заздалегідь підготовлене місце в стільниці. Простий монтаж і доступна ціна роблять цей варіант досить популярним. З мінусів, у зазорах між мийкою та стільницею потрапляє вода і може з'явитися пліснява або грибок, а також невелика різноманітність кольорових рішень.

 

Мийка під стільницю – встановлюється таким чином, щоб ребра мийки не були видні на стільниці і були нижчими за саму стільницю.

 

 

Крок 3. Розмір мийки

 

Вибір мийки залежить від кількох параметрів: яка глибина у стільниці, яка відстань від мийки до інших побутових приладів. Оптимальною вважається чаша розміром 40 см і стільниця – 60 см.

 

Також варто розуміти, що якщо ваша кухня невелика, то ставити в неї велику мийку з двома чашами буде непрактично. Наприклад, хорошим варіантом для невеликої кухні буде раковина із кутовим розміщенням.

 

Слід звернути увагу на глибину чаші. Якщо Ви плануєте мити листи для духовки або великі каструлі, зверніть увагу на глибокі мийки, але не забувайте, чим глибше чаша, тим сильніше ваша спина втомлюватиметься, постійно нахиляючись за посудом. Ми радимо розглядати чаші глибиною від 16 до 20 див.

 

Крок 4. Форма мийки

 

На сьогоднішній день є такі форми мийок:

  1. Квадратна
  2. Кругла
  3. Овальна
  4. Прямокутна
  5. Нестандартна
  6. З крилами чи без

 

 

Квадратна - універсальна мийка, підходить як для великих, так і для маленьких кухонь. Досить містка, найчастіше без додаткових чаш.

 

Кругла/овальна мийка - через свої розміри та місткість, стали дуже популярні в малогабаритних кухнях, так як візуально збільшують простір.

 

Прямокутна є найпопулярнішим видом на сьогоднішній день. Завдяки своїй формі дозволяє вмістити багато функціональних рішень, такі як друга чаша, відділ для сушіння посуду та інші різноманітні аксесуари.

 

Нестандартна - найчастіше підбирається під дизайнерський проект, щоб гармонійно вписатися в інтер'єр. Даний варіант підійде тим, хто хоче підійти до вибору креативно, тому що виробники пропонують практично будь-які форми - від трикутних до чаш у вигляді крил. У таких чашах можна самому продумати, які аксесуари вам потрібні (відділ для розморожування продуктів, стікання води з посуду і т.д.).

 

 З крилами або без - додаткові, одне або два крила, захищають стільницю від води та створюють місце для сушіння вже перемитого посуду або овочів.

 

Маючи власне виробництво, ми можемо підібрати для Вас найоптимальніший варіант, а в нашому інтернет-магазині ви зможете самі ознайомитися з моделями та знайти мийку на свій смак, ми вам це гарантуємо, тому що у нас найширший асортимент в Україні! Звертайтесь, будемо раді допомогти! :)